Úvodní
stránka
Markety
Hobby
Drogerie
Nábytek
Koberce
Hračky
Elektro
Sport
Ostatní
hypermarkety

Globus hypermarket - Globus leták

Globus - hypermarket

Společnost Globus provozuje na území České republiky 15 hypermarketů, které nabízejí svým zákazníkům široké spektrum výrobků v té nejvyšší kvalitě. Společnost Globus si zakládá na dlouhodobě dobrých vztazích se zákazníky, a proto prodává jen ověřené a kvalitní výrobky. Všechny potravinářské výrobky musí být čerstvé a řádně zabalené, aby splňovaly nejtvrdší normy, které se společnost Globus snaží dodržovat.

V nabídce společnosti Globus je více jak 15 000 druhů potravinářských výrobků a 45 000 druhů nepotravinářských výrobků. Ve snaze vyjít zákazníkům co nejvíce vstříc přišel Globus s myšlenkou vlastního řeznictví a pekárny. Široký sortiment zboží v samotném hypermarketu je doplněn o samoobslužnou restauraci Globus, dětský koutek Globínek aneb Jeans shop, kde mohou zákazníci najít aktuální kolekce značkového oblečení.

U každé prodejny je postavena čerpací stanice, která nabízí výhodné ceny pohonných hmot, součástí čerpacích stanic je také automyčka. V současné době společnost Globus zaměstnává přes 5 000 zaměstnanců a svůj tým nadále rozšiřuje. Ve snaze pomoci svému okolí přispívá firma Globus třeba na Konto Bariéry nebo se každoročně zúčastní Národní potravinové sbírky.


Globus - leták

Aktuální leták

Globus- kontakty

Globus ČR, k.s.
Kostelecká 822/75
196 00 Praha 9

Tel.: 283 066 111
Infolinka pro zákazníky: 800 241 242
www: www.globus.cz

Seznam prodejen a otevírací doba:

Otevírací dobu jednotlivých hypermarketů Globus naleznete zde.

(c) 2014 - 2024 Letáky-Hypermerketů.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty

Podmínky použití a ochrana osobních údajů