Úvodní
stránka
Markety
Hobby
Drogerie
Nábytek
Koberce
Hračky
Elektro
Sport
Ostatní
hypermarkety

Albert hypermarket - Albert leták

Albert - hypermarket

Supermarkety a hypermarkety Albert jsou provozovány firmou Ahold Czech Republic a.s. Firma Ahold C.R. a.s je dceřinou firmou nizozemské společnosti Ahold. Na českém trhu provozuje síť maloobchodních prodejen. První prodejnu otevřela společnost Ahold na začátku devadesátých let dvacátého století v Jihlavě, ještě pod názvem Mana. Nyní provozuje přes 350 prodejen a zaměstnává přes 17. 500 tisíc lidí.

V supermarketech Albert naleznete především širokou paletu potravin. Společnost si zakládá na prodeji jen těch nejkvalitnějších a zdravotně nezávadných výrobků. Mnoho produktů je prodáváno pod vlastní značkou, v současné době jde o tyto 4 značky: Albert Excellent, Albert Bio, Albert Quality a BASIC.

Ve snaze vyjít zákazníkům co nejvíce vstříc vydává společnost Albert informační leták, ve kterém se její zákazníci mohou dozvědět všechny aktuální změny a výhodné nabídky. Jelikož se společnost snaží co nejvíce cenově přiblížit k zákazníkovi, nabízí často akční nabídky ve formátu dva výrobky za cenu jednoho.

Albert - leták

Aktuální leták

Albert - kontakt

AHOLD Czech Republic, a.s.
Radlická 117
158 00 Praha 5 - Nové Butovice

Tel.: 234 004 111
Infolinka pro zákazníky: 800 402 402
E-mail: info@ahold.cz
www: www.albert.cz

Seznam prodejen a otevírací doba:

Otevírací dobu jednotlivých hypermarketů Albert naleznete zde.

(c) 2014 - 2024 Letáky-Hypermerketů.cz
Kopírování autorských textů zakázáno. Všechna práva vyhrazena. Kontakty

Podmínky použití a ochrana osobních údajů